O firme

… Nemusíte vedieť, aký typ úveru alebo poistenia potrebujete.

Dôležité je vedieť, čo ním chcete dosiahnuť…

Spoločnosť MALI invest, s.r.o. poskytuje široké portfólium služieb, pričom každá firma alebo podnikateľ sa skôr či neskôr dostane do situácie, kedy si nevie vo finančnom svete poradiť sám a potrebuje pomoc odborníka.
S našou spoločnosťou máte všetky služby z oblasti finančného trhu na jednom mieste. Poskytujeme komplexné poradenské služby v oblasti financií, pričom na základe požiadaviek našich klientov sme rozšírili naše služby aj o krízový manažment. Našim terajším aj budúcim klientom prinášame kompletný prehľad produktov a ponúk z finančného trhu.
Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a snažíme sa udržovať dlhodobý vzťah založený na dôvere. Táto spolupráca si vyžaduje skúsený, odborný a osobitný prístup.
V bankách Vám poskytnú len základné informácie o produktoch a ponukách danej banky. My na základe našej neustálej komunikácie so všetkými bankovými inštitúciami a mapovaním trhu máme prehľad o aktuálnych produktoch a kampaniach všetkých bánk na slovenskom trhu. Práve preto Vám vieme sprostredkovať rôzne produkty finančných inštitúcií s rozličným zvýhodnením a výnimkami, ktoré uspokoja Vaše potreby. Na základe prvotnej analýzy zistíme Vaše potreby, vyhodnotíme Vaše možnosti a odporučíme najvhodnejšie riešenie a finančnú inštitúciu, pričom Vám tým ušetríme obrovské množstvo času,
ktorý by ste stratili, keby ste museli každú banku navštíviť sami osobne. Pomôžeme Vám skompletizovať podklady do banky a dohliadneme na proces schvaľovania, pričom v prípade problémov alebo nejasností komunikujeme s bankou za Vás až do schválenia úveru.
Ponúkame úverové produkty 9 bánk na slovenskom trhu.
V prípade, že sa nám nepodarí nájsť vhodné riešenie v bankovom sektore, spolupracujeme aj so zahraničnými investormi a naše služby sme rozšírili aj o poskytovanie nebankových úverov, ktorých ponuku nájdete na našej stránke v NEBANKOVÝCH SLUŽBÁCH.

História firmy

Spoločnosť MALI invest sa svojej činnosti venuje od roku 2010, pričom zodpovedná osoba tejto firmy pôsobí vo finančnej oblasti už ôsmy rok.
Skúsenosti sme nadobudli najprv v spolupráci s poisťovňami, neskôr sa pán Lipka aktívne venoval trojstĺpcovej reforme, kde spolupracoval a jednal s Ministerstvom sociálnych vecí a rodiny a absolvoval školenia ohľadom dôchodkových pilierov.
Ako externý poradca v oblasti bankových služieb pracuje od roku 2007, pričom sa zúčastnil školení všetkých bánk na slovenskom trhu a v roku 2011 úspešne absolvoval školenie a odbornú skúšku v Národnej banke Slovenska na vyšší stupeň odbornej spôsobilosti ako samostatný finančný agent v sektore poskytovania úverov a spotrebiteľských úverov.

MALI invest sa prevažne špecializuje na sprostredkovanie úverov pre podnikateľov a firmy, ale vieme pomôcť aj fyzickým osobám, či už sa jedná o spotrebný úver, hypotéku alebo iný bankový alebo nebankový produkt.